Interesujący sposób na sprawne odsprzedanie auta

Kiedy chcemy odsprzedać swoje auto, najczęściej dodajemy anons w regionalnej prasie lub w jednym z internetowych portali. Jeżeli wyjątkowo zależy nam na szybkości przeprowadzenia umowy, moglibyśmy również skontaktować się z osobą, która posiada skup aut.
Jeżeli nie wiesz jak ją znaleźć, nie przejmuj się.

Na pewno gdzieś w Twojej okolicy jest tablica ogłoszeniowa, na jakiej widoczny jest napis: skupujemy auta. Znaczy to, że nie należy nawet dodawać właściwego ogłoszenia, a wszelkie sprawy można by załatwić od ręki. Dla członków personelu tego skupu najbardziej istotne informacje, na bazie których będą w stanie wstępnie wycenić auto, będą widoczne od razu. W każdym razie te, które będą dotyczyć marki, modelu czy też koloru lakieru. Inne detale, m.in.

Nie zwlekaj – najnowszy wpis już pojawił się na naszej witrynie. Wejdź w poniższy link i wtedy wyszukasz ogrom dodatkowych wiadomości na temat naszego inspirującego zagadnienia.

rok produkcji, przebieg albo stan techniczny wymagają trochę dłuższych oględzin. Jeżeli zaproponowana na takiej bazie cena będzie dla sprzedającego satysfakcjonująca, zostanie wyłącznie przekazanie zapłaty z jednej strony, a m.in. dowodu rejestracyjnego z drugiej.

opel vectra

Autor: RL GNZLZ
Źródło: http://www.flickr.com

Oddanie należności mogłoby być przeprowadzone na 2 sposoby: gotówką lub przelewem. Jeżeli interesuje nas wyłącznie ta pierwsza możliwość, należy to zaznaczyć odpowiednio wcześniej. Taka postać sprzedaży jest niezwykle wygodna dla sprzedającego, gdyż daje okazję sprzedaży samochodu nie tylko z zyskiem, ale również niezwykle zręcznie i prędko.

Jest to ciekawa alternatywa dla przekazania auta w komis albo dla tradycyjnej sprzedaży przez umieszczenie anonsu. Dla sprzedawcy istotne może być również to, że osoby, które skupują samochody, są zainteresowane nie tylko pojazdami sprawnymi technicznie, ale także powypadkowymi czy uszkodzonymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*