Jakimi parametrami charakteryzują się opony letnie i zimowe? Czemu są takie istotne? Czym się różnią?

zazwyczaj mamy kłopotz wymianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy odwrotnie. Nie wiadomo, do końca, z czego to wynika, ale w końcu klarownym jest fakt, że opony posiadają bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. prawdopodobnie ta nasza nieświadomość wynika z nieświadomości, z niewystarczającejilości wiadomości, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. Czym się różnią, dlaczegoważne jest to, że nadają się do konkretnej pory roku?

[…]

Czytaj dalej… from Jakimi parametrami charakteryzują się opony letnie i zimowe? Czemu są takie istotne? Czym się różnią?

Zima tuż, tuż – wyposaż się w nowatorski komplet opon zimowych, jakie będą gwarancją pewnej oraz komfortowej jazdy

Nastanie zimy dla wielu kierowców to prawdziwa zmora. Boją się oni opadów śniegu, śliskiej drogi , a także słabej przejrzystości powietrza. Na nieszczęście zwykle nie uda nam się uniknąć prowadzenia pojazdu w okresie zimowym. Dlatego winniśmy zdawać sobie sprawę z tego w co musimy się zaopatrzyć, żeby jeździć bez ryzyka.

[…]

Czytaj dalej… from Zima tuż, tuż – wyposaż się w nowatorski komplet opon zimowych, jakie będą gwarancją pewnej oraz komfortowej jazdy