Do czego mogą posunąć się panowie w niedojrzałym wieku, żeby zaimponować sympatii i wzbudzić uczucie zazdrości u druhów

Szybkie pojazdy, piękne kobiety, zabawy na dyskotekach aż do świtu – to życzenia niektórych nastolatków albo facetów tuż po dwudziestce. Jednakże życie to nie hollywoodzki film, a czasami i w wybranych okolicznościach należy nieco niżej zawiesić poprzeczkę. W końcu na początek wystarczy w miarę sprawny volkswagen, który później można usprawnić, żeby móc wyruszyć na miłosne podboje.

tuning

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety w każdym wieku z pewnością skierują swój wzrok na sam wygląd maski. Mimo że przywykło się mniemać, że to panowie są wzrokowcami, to przedstawicielki płci powabnej lepiej radzą sobie z wizualną oceną konkretnego przedmiotu i są w stanie ocenić przy tym gust jego właściciela. Co prawda nie znają terminu chip tuning, lecz kto by się tym przejmował. Ważne, że pomagają chłopakowi w utrzymaniu czystości i świeżości auta. To one zwrócą uwagę na niemiłe zapachy dochodzące z środka toyoty i przypomną drugiej połówce, że czas wyprać tapicerkę, a może nawet wymienić niektóre zniszczone części kokpitu.

Z kolei kompani skupią się na zupełnie innych zagadnieniach. Dla nich ważna bywa prędkość, jaką kierowca może rozwinąć siedząc za kółkiem własnej maszyny. Jeśli posiadany wóz nie mknie odpowiednio szybko, to współcześnie dostępne są środki, które pomogą osiągnąć tak obrany cel. Większą moc silnika może zapewnić tzw. chip tuning. Artykuły i fachowe recenzje dostępne w sieci albo gazetach udowadniają, że taka metoda pozostaje bardzo korzystna dla naszego auta.

tuning

Autor: Moto „Club4AG” Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Dla grupy nastolatków, którzy bywają fanami motoryzacji, nieodzowna jest również ekonomiczna jazda. Kiedy nie posiada się jeszcze stałej pracy i stałego zarobku, to trudno jest odłożyć banknoty nawet na benzynę. W tej sytuacji, gdy liczy się każdy grosz, trzeba liczyć się z wykorzystaniem wszystkich rozwiązań. Jak twierdzą eksperci z branży motoryzacyjnej, chip hamownia wrocław cena jest w stanie zmniejszyć ilość zużytego paliwa.

A na tym oczywiście nie koniec korzyści wypływających z tego rodzaju metody poprawiania pracy silnika. A o tym przekonali się już wszyscy ci, którzy teraz korzystają z dobrodziejstw współczesnej myśli inżynieryjnej, a także ci, którzy przeczytali artykuły w specjalistycznej gazecie albo każdego dnia zaglądają na branżowe strony w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*